Hakkımızda – Ev Elektirik Servisi

Ev Elektrik Servisi

Ev Elektrik Servisi olarak 2002 yılından beri faaliyet gösterdiğimiz Ev, İşyeri, Fabrika, alanında, iş anlayışımızın temelini oluşturan ilkelerimizle hareket ediyoruz. Ticaretin esaslarına uygun ve belirlenen kurallar çerçevesinde yaptığımız her işe kalitemizle prestij katıyoruz.

Sadece kendi başarımıza odaklı değil, kazandıkça kazandıran, büyüdükçe geliştiren bir sinerjiyle müşterilerimize ve çözüm ortaklarımıza ticari ve manevi katkı sağlamayı hedefliyoruz. Kurumsal duruş, güven ve şeffaflık esaslı ilişkilerle girdiğimiz elektrik sektöründe en güvenilir şirketler arasındayız. Bugün İstanbul, anadolu ve avrupa yakasının önde gelen şirketlerinden biriysek, en büyük payı çalışma ilkelerimize borçluyuz.

Faaliyet gösterdiğimiz elektrik sistemleri alanında daima sürdürülebilir kaliteye odaklandık. Bugün, aynı misyonla İstanbul, anadolu ve avrupa yakasının önde gelen firmalarından biri olarak İstanbul’un dört bir yanına ulaşıyoruz. Küresel pazarda, enerji sektörüne yönelik faaliyette bulunuyoruz.

Ev Elektirik Servisi